Opinie

”Widoczne jest niesamowite zaangażowanie pasja oraz profesjonalizm poparte wiedzą. Poza tym Marcina cechuje ogromne poczucie humoru oraz indywidualne podejście do każdego i motywacja do działania. Każdy trening sprawia niesamowitą radość i pozytywną moc endorfin. Życzę każdemu takiego trenera”

Ewa

”Marcin na początku przeprowadza najbardziej obszerną analizę stanu zdrowia z jaką miałem doczynienia. Przy pomocny licznych testów i uważnego wywiadu trafnie bada problemy i potrzeby. Na tej podstawie układa logiczny plan działania. W razie potrzeb plan jest dostosowywany. Wnioski Marcina okazywały się słuszne co potwierdzały później badania diagnostyczne lub konsultacje lekarskie.
Marcin sięga czasem po nieszablonowe metody działania, co może na początku nie wydawać się oczywiste.
Przede wszystkim stara się jednak na różne metody pomóc w osiągnięciu założonych celów. A w razie potrzeby pomoże cel sformułować.
Jest bardzo bezpośrednią osobą, jest zaangażowany w swoją pracę, potrafi całościowo spojrzeć na sytuację.
Atmosfera w studiu jest kameralna i luźna co wynika z poczucia humoru, którym włada trener 🙂
Polecam Gymforce !”

michał

”Mega fajny facet! Znający temat, bo to jest ważne przy takiej pracy, nic nie robi z tobą na siłę. Cały czas odczuwasz że jesteś pod „dobrymi skrzydłami”. I efekty są…. Polecam jeśli chcesz naprawdę pomóc swojemu ciału, nie czekaj.”

piotr

”Dzięki za przygotowanie do pierwszego ultramaratonu bez kontuzji zgodnie z planowanymi czasami. A zwłaszcza za przekazaną wiedzę o treningu oraz dodatkową motywację.”

michał

”Dobra energia i poczucie humoru, a co najważniejsze konsekwencja, której wymaga nie tylko od siebie, ale i od swojego klienta.
A to przecież najwazniejszy czynnik, wpływający na efekt końcowy.
Skutecznie motywuje do ćwiczeń i działania.
Z wielką przyjemnością wchodzi się na coraz to wyższy poziom przy zaangażowaniu Marcina! Trener i studio godne polecenia💪”

Krzysiek

”Godne polecenia miejsce dla ludzi, którzy cenią swoje zdrowie i zrównoważone treningi. Zawsze miła atmosfera i pyszna herbatka 😁🍵”

klara